Яготинська районна рада

Сімейний дім

Переглядів: 563

саме так назвали дитячий будинок сімейного типу, який сьогодні був урочисто відкритий у м. Яготин, його мешканці. Численні гості, а це – і представники районної влади, депутатського корпусу, волонтери і просто друзі родини завітали на гостини в честь відкриття будинку з квітами, короваєм та подарунками. І всі,  з першої хвилини спілкування з великою дружньою родиною, яка мешкає в прекрасному, просторому і великому будинку, поринули в атмосферу затишку, тепла та душевного комфорту. І дорослі - мама Марія та тато Віталій , і діти, які проживають в будинку, а це аж 4 хлопців та 4 дівчат, радо вітали всіх гостей  щирими посмішками, гарним настроєм, святковим столом та прикрашеним різнокольоровими яскравими кульками охайним подвір’ям.

Цього дня лунали слова подяки від голови адміністрації Шмигановського В.С., його першого заступника Сухенко Т.П., депутата районної ради, відомого районного мецената Семеняки В.П.. та інших гостей свята. Як зазначила керуючий справами Яготинської районної ради Дьогтяр А.В., саме депутатами Яготинської районної ради було прийняте рішення про придбання житлового будинку для створення дитячого будинку сімейного типу за бюджетні кошти, виділені Київською облдержадміністрацією. І це велика радість, коли держава, районні депутати можуть надати дієву і таку необхідну допомогу для такої родини, адже родина Роговців – це справжні герої сьогодення. Це дійсно великий подвиг взяти на виховання діток, які залишилися без тата і мами і дати можливість їм рости у справжній сім’ї, в любові, теплі, затишку і щасті!

Дітки читали гостям вірші, з радістю знайомили зі своїм будинком, облаштованим новими сучасними меблями, а одному з найбільших благодійників – керівнику Яготинського маслозаводу, депутату Київської обласної ради Сіренку О.О. навіть приготували великий святковий рекламний плакат у знак щирої вдячності.

Миру, злагоди, міцного здоров’я, любові, взаємопорозуміння і всілякої підтримки, сімейного затишку, родинного щастя вам, велика, дружня, чудова родино Роговців!!!!« повернутися до списку новин