Яготинська районна рада

Голова Київської облдержадміністрації О.М. Чернишов представив новопризначеного голову Яготинської райдержадміністрації О.М.Кудрявського

Переглядів: 534

Голова Київської облдержадміністрації  Олексій Михайлович Чернишов представив активу району новопризначеного голову Яготинської районної державної адміністрації Олександра Миколайовича Кудрявського. У своїй промові, губернатор області зазначив про важливість співпраці всіх гілок влади на місцях, і висловив впевненість, що на сьогодні так  є, і так буде, адже це тільки на користь всім жителям Яготинщини.

Олександр Миколайович надзвичайно чітко, по – діловому, конкретно окреслив основні пріоритети, вирішення яких є життєво необхідними для району, та закликав кожного до співпраці на благо розвитку рідної Яготинщини.

Після окреслених основних завдань для Київщини, зокрема, Яготинського району та особисто для керівника виконавчої влади в районі,  очільник Київської ОДА відповів на запитання присутніх в залі.

Практично всі запитання надійшли від представників місцевого самоврядування в районі. Так, депутат Яготинської ради  Човпінь В.О. висловив занепокоєння щодо майбутнього Яготинської центральної районної лікарні, як опорного закладу Київщини, адже наша лікарня найкраща на Лівому березі і має професійних лікарів. Також Володимир Олександрович запевнив новопризначеного голову райдержадміністрації у підтримці, як молодого, активного, цілеспрямованого керівника, який дійсно бажає і може зробити для району багато важливих і позитивних змін.

Депутат районної ради попередніх скликань Гопкало В.Н. озвучив інше проблемне питання - ремонт автомобільної  дороги, що прокладена через Засупоївку (відрізок дороги від міста Яготин до з/д переїзду села Засупоївка), інформував про те, що Яготинська районна рада теж підтримує вирішення цієї проблеми, -  депутати підтримали  депутатський запит Гопкала В. В.,  депутата районної ради та направили його до  департаменту регіонального розвитку Київської облдержадміністрації. Також, Василь Никифорович зазначив, що через вказану дорогу починає свій шлях кожна подружня пара , адже вже стало гарною весільною традицією  молодятам проїжджати через три мости, а цей шлях іде саме через цю дорогу, і зовсім не хочеться, щоб він був тернистим.

Сільський голова Пуцик М.В. теж озвучив проблемне питання, але вже стосовно дороги обласного значення, що йде через с. Капустинці та задав інші численні питання.

Депутата Яготинської районної ради Павлушенка М. А. хвилювали більше питання місцевого значення - щодо звільнення водія шкільного автобуса та порушення режиму роботи працівниками Ничипорівської сільської ради.

Голова Київської облдержадміністрації  Чернишов О.М. під час відповіді на кожне з поставлених запитань, дав чітко зрозуміти – що проблеми району вирішатимуться в першу чергу, при залученні в район інвестицій, при бажанні кожного керівника зацікавити інвесторів (при неякісних дорогах складно буде це зробити),  а це – і створення нових робочих місць, і підвищення заробітних плат та покращення добробуту кожної родини. Також зазначив, що підтримує небайдужість, наполегливість та відповідальність кожного керівника, як  підприємств та організацій, так і органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Присутні висловили одностайну підтримку новопризначеному голові Яготинської райдержадміністрації Олександру Миколайовичу Кудрявському гучними та довготривалими оплесками. Тож, бажаємо  успіхів, втілення планів та задумів, і надіємося, що наш Яготинський район незабаром дійсно відчує позитивні зміни!

 « повернутися до списку новин