Яготинська районна рада

Відбулося засідання позачергової 47-ї сесії районної ради

Переглядів: 204

22 листопада 2019 року відбулося засідання позачергової сорок сьомої сесії Яготинської районної ради VІI скликання, яку провів голова районної ради Гайдай П.В.

В роботі пленарного засідання взяли участь виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сухенко Т.П., заступник голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій, представники громадськості та засобів масової інформації.

Із 34 народних обранців на пленарне засідання прибули та зареєструвалися 25 осіб.

Питання порядку денного були попередньо детально розглянуті та обговорені на профільних комісіях Яготинської районної ради, прийняті відповідні висновки та рекомендації.

За пропозицією депутата районної ради Усенка О.П., депутати підтримали звернення від імені депутатів Яготинської районної ради до керівництва області та країни з пропозицією щодо створення району з центром у місті Яготин під час проведення адміністративно-територіальної реформи (укрупнення районів Київської області). Цієї ж теми стосувався і запит депутата райради Човпіня В.О.

Депутатами затверджено звіт про виконання районного бюджету Яготинського району за 9 місяців 2019 року та зміни до рішення сесії Яготинської районної ради VII скликання від 21.12.2018 року № 622-37-VII «Про районний бюджет Яготинського району на 2019 рік» (додаток 1,2,3,5,6,7) (доповідала Барсук О.І. – начальник управління фінансів Яготинської райдержадміністрації).

 Також затверджено умови проведення конкурсу на визначення опорних закладів загальної середньої освіти та надано згоду на прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл та міста Яготинського району адміністративної будівлі, складського приміщення, двох гаражів та земельної ділянки, які знаходяться за адресою: вул. Незалежності, 54, м. Яготин, Київська обл., 07700 (доповідала Климась О. В. – виконувач обов’язків начальника відділу освіти, молоді та спорту Яготинської райдержадміністрації).

Депутати прийняли рішення щодо затвердження двох районних програм: Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яготинської районної ради на 2020 рік та Програми фінансової підтримки  Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради на 2020 рік (доповідали Сахно І. І. – головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яготинської районної ради та Нескорожений В. С. – головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради).

Активну участь в обговорення питань порядку денного взяли: Гайдай П.В. - голова районної ради, Потельчак В.А. – заступник голови районної ради, депутати районної ради:  Нікітченко О.І. – голова постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та комунальної власності, Левченко П.М. – голова постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення, Гопкало  В.В. – заступник голови постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики,  а також  Шулла Р.І., Човпінь В.О., Усенко О.П., Чечуй А.В. та представники виконавчої влади в районі: виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сухенко Т.П., заступник голови адміністрації Гончар В.М.

Також до депутатів районної ради звернувся голова ГО «Яготинська районна організація ветеранів-прикордонників Р.М.Яковенко, який проінформував депутатів про діяльність громадської організації та звернувся з  проханням фінансової підтримки організації. Про підтримку громадських організацій, які діють в районі йшла мова і у виступі громадського активіста Мусієнко А.Т.

Всі питання, які були винесені на розгляд позачергової 47-ї сесії Яготинської районної ради розглянуті та прийняті відповідні рішення.« повернутися до списку новин