Яготинська районна рада

Виконання депутатського запиту Гопкала В.В. на контролі у Яготинської районної ради

Переглядів: 1333

 Депутат місцевої ради – представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов’язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини – виборців свого виборчого округу… (п. 2 ст.2 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»).

На пленарному засіданні чергової 48-ї сесії Яготинської ради депутати підтримали депутатський запит Гопкала Володимира Васильовича, депутата районної ради, щодо ремонту автомобільної  дороги О102503 Яготин - /М-03/ через Засупоївку (відрізок дороги від міста Яготин до з/д переїзду села Засупоївка Яготинського району), до департаменту регіонального розвитку Київської облдержадміністрації та головного підрядника ТОВ «СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ» (рішення сесії від 20.12.2019 № 776 – 48 – VII).

У департаменті регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації розглянуто даний запит в межах компетенції та надано відповідь.

Уряд України і всі дорожні служби послідовно і планово виконують урядову програму капітального ремонту доріг до 2022 року, яка передбачає суттєве підвищення якості доріг в Україні. Питання проведення підготовчих робіт, в т.ч. виготовлення проектної документації, проведення безпосередньо ремонту доріг району та  їх якості, – одне з першочергових завдань владних структур всіх рівнів.

Яготинська районна рада тримає вирішення даного питання на контролі.

                                                                                   Куди:   Голові Яготинської районної ради Київської             

                                                                                               області

                                                                                               Гайдаю П.В.

                                                                                               07700 Київська область, місто Яготин

                                                                                               вулиця Незалежності, 110

                                                                             Від кого:   Депутата Яготинської районної  ради    

                                                                                               Київської області

                                                                                               Гопкала Володимира Васильовича

                                                                                               07700 Київська область, місто Яготин

                                                                                               вулиця Незалежності, 110

                                Дата складання та вихідний номер:   11 грудня 2019 року

                                                                                                №б/н

Про звернення, щодо ремонту автомобільної дороги

О102503 Яготин - /М-03/ через Засупоївку

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

1.    Обставини звернення

Розбудова заможної, сильної, єдиної та щасливої України, в якій держава існує для людини це наша спільна мета і завдання, виконання якого від нас вимагає народ України.

На особистому прийомі громадян, до мене звернулися мешканці сіл Засупоївка, Федорівка, Григорівка Яготинського району зі скаргою на критичний стан автодороги О102503 Яготин - /М-03/ через Засупоївку (відрізок дороги від міста Яготин до з/д переїзду села Засупоївка Яготинського району). Стан дорожнього покриття на цьому відрізку знаходиться в край критичному стані, створюючи перешкоди у здійснені ними нормального проїзду та ставлячи під загрозу людське життя та здоров’я, збільшуючи кількість дорожньо-транспортних пригод.

Як вбачається із змісту отриманих звернень капітальний ремонт не проводився багато років. Стан дорожнього покриття на цьому відрізку дороги знаходиться в критичному стані, з непроїзними участками.

Через відсутність дорожнього покриття, шкільні автобуси, автомобілі швидкої допомоги не можуть вчасно доїхати до школи та лікарні. За поганих погодних умов перетнути цей відрізок дороги взагалі неможливо.

Неможливість врегулювання даної проблеми на місці призводить до зростання соціальної напруги та зростання численних звернень жителів Яготинського району та міста Яготин.

Враховуючи соціальну значимість порушеного питання, необхідно звернутися до балансоутримувача Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації, щодо огляду відрізку дороги від міста Яготин до з/д переїзду села Засупоївка Яготинського району та сприянню виділення коштів з Державного бюджету на 2020 рік на ремонт автомобільної дороги О102503 Яготин - /М-03/ через Засупоївку.

2. Підстави для депутатського запиту

Відповідно до ч. 2 ст. 11 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» від 11 липня 2002 року № 93-IV при здійсненні депутатських повноважень депутат місцевої ради має право на депутатський запит.

Статтею 11 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» від 11.07.2002 року №93-IV визначено право депутата У виборчому окрузі депутат місцевої ради має право:

1. Офіційно представляти виборців свого виборчого округу та інтереси територіальної громади в місцевих органах виконавчої влади, відповідних органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях незалежно від форми власності з питань, що належать до відання органів місцевого самоврядування відповідного рівня;

2. Порушувати перед органами і організаціями, передбаченими пунктом 1 частини першої цієї статті, та їх посадовими особами, а також керівниками правоохоронних та контролюючих органів питання, що зачіпають інтереси виборців, та вимагати їх вирішення.

3. Вносити на розгляд органів і організацій, передбачених пунктом 1 частини першої цієї статті, та їх посадових осіб пропозиції з питань, пов'язаних з його депутатськими повноваженнями у виборчому окрузі відповідно до закону, брати участь у їх розгляді.

3. Обставини встановлені нормами законодавства України

Відповідно до п. 2 ст. 43 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР (Редакція станом на 01.12.2019) «Про місцеве самоврядування в Україні» «Районні і обласні ради можуть розглядати і вирішувати на пленарних засіданнях й інші питання, віднесені до їх відання цим та іншими законами»

У зв’язку з вищенаведеним звертаюся до Вас, як до посадової особи яка організує подання депутатам допомоги у здійсненні ними своїх повноважень (пп. 6, п. 6, ст. 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні» від 21 травня 1997 року 280/97-ВР), та

                                                                                    ПРОШУ:

  1. Звернутися до балансоутримувача Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації, місцезнаходження: 04119 м. Київ, Шевченківський район, вулиця Юрія Іллєнка, будинок 40, щодо огляду стану та сприянню виділення коштів з Державного бюджету на 2020 рік на ремонт автомобільної дороги О102503 Яготин - /М-03/ через Засупоївку.
  2. Звернутися до головного підрядника ТОВ «СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ» (код ЄДРПОУ 38680240), місцезнаходження: 08130 Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, вулиця Велика кільцева №4-Б, щодо огляду стану та сприянню ремонту дороги О102503 Яготин - /М-03/ через Засупоївку.
  3. Проінформувати депутата Яготинської районної ради Київської області про наслідки розгляду даного запиту.

 

З повагою,

Депутат Яготинської районної ради:                                                                                             В.В. Гопкало

 

                                                           ЯГОТИНСЬКА РАЙОННА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                         СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                                                  Р І Ш Е Н Н Я

 

                                                      Про підтримку депутатського запиту Гопкала В.В.

 Відповідно до п. 9 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21,22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

                                                                                       вирішила:

    1. Підтримати депутатський запит  Гопкала В.В. щодо ремонту автомобільної дороги

О102503 Яготин - /М-03/ через Засупоївку  та направити до   Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації та до головного підрядника ТОВ «СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ».

  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови    районної  ради  Потельчака В.А.

 

   Голова ради                                                                                                                                      П. ГАЙДАЙ

 

 

      м. Яготин

    20 грудня 2019 року

    № 776 -48 -VII

 

 

 « повернутися до списку новин