Яготинська районна рада

Відбулось пленарне засідання чергової 43-ї сесії

Переглядів: 273

09 липня 2019 року відбулося засідання чергової сорок третьої сесії Яготинської районної ради VІI скликання.  Головував на засіданні виконувач обов’язків голови районної ради Потельчак В.А.

В роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Шмигановський В.С., заступники голови райдержадміністрації, міський голова Дзюба Н.М., перший заступник міського голови Овчаренко С.О, сільські голови, керівники структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій, представники громадськості та засобів масової інформації.

Із 34 народних обранців на пленарне засідання прибули та зареєструвалися 20 осіб.

На розгляд сесії було винесено 18 питань.

Питання порядку денного були попередньо детально розглянуті та обговорені на профільних комісіях Яготинської районної ради, прийняті відповідні висновки та рекомендації.

На порядку денному депутати розглянули питання:

1. Про хід виконання районної Програми «Забезпечення надання пільг з безоплатного проїзду автомобільним та залізничним транспортом, послуг  зв’язку окремій категорії громадян та пільговий проїзд один раз на рік всіма видами транспорту особам, постраждалим в наслідок Чорнобильської катастрофи на 2019-2021 роки».

2.  Про хід виконання районної цільової комплексної Програми профілактики та протидії злочинності у Яготинському районі на 2018-2020 роки «Безпечна Яготинщина».

3.  Про хід виконання Програми розвитку системи освіти Яготинського району на 2016-2020 роки.

4. Про хід виконання Яготинської районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2021 роки.

5.  Про хід виконання Програми розвитку системи культури Яготинського району на 2016-2020 роки.

6. Про проведення інвентаризації водних об’єктів, розташованих на території Яготинського району.

7.  Про стан пенсійного забезпечення  та легалізацію трудових відносин в Яготинському районі.

8. Про хід виконання Програми підтримки заходів мобілізаційної підготовки на території Яготинського району на 2018 – 2019 роки

9. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – котелень, приміщень, відведених під котельне господарство та теплових мереж, які перебувають на балансі відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації.

10. Про направлення вільного залишку загального фонду районного бюджету Яготинського району.

11. Про внесення змін до рішення сесії Яготинської районної ради VII скликання від 21.12.2018 року № 622-37-VII «Про районний бюджет Яготинського району на 2019 рік» (додаток 1,2,3,5,6,7).

12. Про затвердження результатів конкурсної комісії КПТМ «Яготинтепломережа» щодо передачі в оренду частини нерухомого майна майданчика з твердим (бетонним) покриттям розміром 3,5 м*3,5 м, загальною площею 12,25 кв.м, розташованого за адресою: вул. Мічуріна, 63–а, м. Яготин, Київська обл.,07700.

13. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради на списання основних засобів.

14. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради на передачу в оренду нерухомого майна, спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – частини виробничого будинку (котельні),загальною площею 50,2 м2, розташованої за адресою: вул. Незалежності, 71, м. Яготин, Київська обл., 07700

15. Про передачу у комунальну власність територіальної громади міста Яготин будівель та споруд, які знаходяться  за адресою: вул. Незалежності, 69-А,

м. Яготин, Київська область, 07700 та належать до спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району і знаходяться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня»

16.  Про оптимізацію мережі навчальних закладів району.

17. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Яготинського району» Барилу Артему Матвійовичу.

18. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Яготинського району» Доктору Йозефу Ціглеру.

З  питання порядку денного, а саме: «Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – котелень, приміщень, відведених під котельне господарство та теплових мереж, які перебувають на балансі відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації», депутатами рішення не прийняте: За – 9, Проти – 1, Утрималися - 10. 

 Рішення по питанню «Про оптимізацію мережі навчальних закладів району» депутатами не прийнято: За – 16, Проти – 2, Утрималися - 2.

По решті питань порядку денного депутатами прийняті відповідні рішення.

 « повернутися до списку новин