Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

З професійним святом привітали комунальників району

Переглядів: 310

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення у концертній залі Яготинського районного будинку культури пройшов урочистий захід

Зі словами вдячності та привітанням з професійним святом до присутніх звернулися:голова районної ради П.В.Гайдай,  голова райдержадміністрації В.С.Шмигановський, міський голова Н.М.Дзюба, почесний житель м.Яготин  В.Г.Ярема. Найкращих працівників підприємств житлово-комунального господарства за високий професіоналізм та відповідальне ставлення до праці було відзначено спільними Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації та районної  ради, подяками міської ради.

        " Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності і який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників житлово-комунального господарства.
           У цій галузі працюють воістину самовіддані люди, справжні патріоти, яким у досить складних умовах щодня доводитися   підтримувати житлово- комунальне господарство на високому рівні. Я хочу побажати всім працівникам галузі, щоб ваша  праця в нашій країні мала більш високий статус, умови вашої роботи дозволяли виконувати її висококласно, щоб ви пишалися тим, що ви працюєте саме в цій галузі. 
      Мені сьогодні приємно відмітити, що депутати Яготинської районної ради на сесіях приймають важливі рішення, від яких теж залежить якість надання послуг населенню.

В районі працюють шість підприємств ( ТОВ та ФОП), які надають послуги з теплопостачання, користуючись альтернативними видами палива. Серед них і  ТОВ «Теплобіоенергія», якій саме депутати районної ради довірили отоплення районної лікарні (а всі жителі району, особливо лікарі та ті люди, які лікувалися в нашій лікарні у минулому році пам’ятають минулорічний тепловий режим у 11-14 градусів тепла), то сьогодні можна впевнено сказати, що районні народні обранці прийняли єдино правильне рішення, і від цього виграла вся Яготинська громада, бо в цьому році в лікарні тепло.

Шановні комунальники, як тепло називають вас в народі! Бажаю, щоб  робота приносила задоволення вам, а ваша  заробітна плата - задоволення вашим сім'ям. Сподіваюсь, що ваше відповідальне ставлення до справи стане запорукою успішного виконання поставлених перед нею завдань. Адже саме від професіоналізму і відповідальності людей, які працюють в нашій галузі, багато в чому залежить благополуччя кожного будинку та кожної родини.

       Бажаю вам і вашим родинам щастя, добробуту,  миру та злагоди!" - сказав П.В.Гайдай.

З нагоди професійного свята, за сумлінну працю, вагомий внесок у роботу підприємств комунального господарства, досягнуті успіхи, активну участь у виконанні завдань з побутового обслуговування населення з рук керівників району грамоту та подяки, подарунки та квіти отримали працівники КПТМ «Яготинтепломережа»: Керівник О.С.Форостяний, машиніст котлів Г.Й.Зоріч, майстер виробництва К.О.М.Коханович, електрозварник В.Г.Бойко, машиніст котлів Т.П.Якименко.

Подякою міського голови нагороджені наступні працівники комунальних підприємств: водій комунального підприємства Яготинської міської ради «Міськсвітло» – І.І.Шевченко; майстер спеціалізованого комунального підприємства Яготинської міської ради «Ритуал» - А.О.Мордавченко; двірник комунального підприємста Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора»  -  Л.А.Овчарик; двірник комунального підприємста Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора»  - С.В.Коцар; начальник водопровідно-каналізаційної дільниці комунального підприємства «Яотинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» - О.В.Редька; слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики 5 розряду комунального підприємства «Яотинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» В.Ю.Ясьмо; машиніст насосних установок водопровідної станції комунального підприємства «Яотинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» - Ж.В.Линник;  касир комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» - Я.В.Карпенко; пенсіонер комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник»  - М.І.Скринник; тракторист  комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» - В.І.Петрина.

Цінними подарунками та подяками  В.Г.Ярема відзначив, заступника начальника КП "Комунальник" Л.П.Карпенко, начальник КП "Міськсвітло" В.М. Білаш, оператор станції очистки води комунального підприємства «Яотинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» В.О.Марче.

Святкові заходи продовжились виконанням пісень неперевершеної Тамари Криворучко, народного артиста України, композитора, поета-пісняра, телеведучого, засновника та голови журі багатьох всеукраїнських пісенних конкурсів Мар’яна Гаденка, заслужених артисток України Юлії Мартинової та Ванди Дріневської.

 

« повернутися до списку новин