Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Зі святом Останнього дзвоника!

Переглядів: 371

Дорогі юні друзі! Шановні педагоги та батьки!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою. Для першачків – це щастя ще непізнаваного смаку навчання та шкільної дружби, а для випускників – цей дзвоник справді є останній, для когось – це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось – початок трудового життя.

Впевнений, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України! Завжди пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Батьківщина покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою  винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас душу, серце і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, навчали мудрості.

Хочу сказати спасибі матерям, які спонукали дітей до науки, і вчителям, які ділилися своїми знаннями. Також дякую підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: ви потрібні Яготинщині, ви потрібні Україні. Майбутнє нашої держави – це ви.

А нашим юним друзям-школярам бажаю продуктивно відпочити,  набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком  нового етапу навчання.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я, успіхів та Божого благословення!

 

З повагою

Голова Яготинської районної ради                                        Петро ГАЙДАЙ

« повернутися до списку новин