Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Переглядів: 405

Дорогі ветерани!

Шановні земляки!

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Саме цей день, далекого 41-го, закарбувався трагічною сторінкою, яка увійшла у життя мільйонів українців, сповнений важких спогадів і болю.

Кожна українська родина, так чи інакше, зазнала втрат у цей страшний період. Адже війна забрала мільйони синів та дочок, звитяга і подвиг яких надихали нашу Батьківщину знову і знову відроджуватись з попелу руїни. На жаль, змінити хід історії неможливо, але наш обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нас з вами, заради нових поколінь.

Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті.

У цей скорботний день голови Яготинської районної ради Петро Гайдай, Яготинської районної державної адміністрації Олександр Кудрявський, Яготинський міський голова  Наталія Дзюба та голова Яготинської районної організації ветеранів України Віктор Ляшенко поклали квіти до Братської могили на Меморіальному комплексі «Алея Слави» та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи прагнення до свободи дають гідну відсіч агресору, захищаючи нашу державність та територіальну цілісність.

Шановні земляки, нехай у нашому житті не повторяться жахливі події воєнного лихоліття. Хай завжди над Україною буде сонячне і безхмарне небо, а в наших домівках панують мир, добробут і щастя!

Вічна пам’ять загиблим!

Довгих років життя та пошана ветеранам!

 

З повагою

Голова Яготинської районної ради                          Петро ГАЙДАЙ

« повернутися до списку новин