Яготинська районна рада

В ході підготовки до чергової 54 сесії районної ради відбулося засідання комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та комунальної власності

Переглядів: 551

Пленарному засіданню чергової 54 сесії, яка відбудеться 22 вересня 2020 року, передувало засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та комунальної власності (голова Нікітченко О.І.) за участю голови Яготинської районної ради Петра Гайдая, першого заступника голови Яготинської райдержадміністрації Олександра Васільєва, директора КПТМ «Яготинтепломережа» Олега Форостяного, головного лікаря КНП «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Івана Сахна, заступника головного лікаря КНП «Яготинська центральна районна лікарня» Павла Гавриленка, начальника відділу Галини Колозіної та головного спеціаліста Сергія Мостового відділу будівництва, містобудування, архітектури, енергетики, житлово-комунального господарства, економічного та агропромислового розвитку Яготинської райдержадміністрації.

Депутати розглянули 7 питань, зокрема:

1. Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яготинського району на 2020 рік за І півріччя.

2. Про встановлення тарифів на послуги з теплопостачання КПТМ «Яготинтепломережа» для 1-ї групи споживачів (населення) та введення його в дію з 01 жовтня 2020 року.

3. Про встановлення тарифів на послуги з теплопостачання КПТМ «Яготинтепломережа» для 2-ї групи споживачів (бюджетні установи) та 3-ї групи споживачів (інші споживачі) та введення його в дію з 01 жовтня 2020 року.

4. Про внесення змін до рішення сесії Яготинської районної ради від 17.08.2012 № 324-21-VI «Про створення Комунального закладу «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яготинського району Київської області».

5. Про надання дозволу Яготинській районній державній адміністрації на передачу в оперативне управління нерухомого майна  спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району – нежитлового приміщення, загальною площею 12,4 м2, кабінету №208, розташованого в приміщенні поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради, за адресою: вул. Незалежності, 71, м. Яготин, Київська область, 07700.

6. Про надання дозволу Яготинській районній державній адміністрації на передачу в оперативне управління нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району частини нежитлового приміщення, загальною площею 139,35 м2, амбулаторії загальної практики сімейної медицини, розташованого в селі Черняхівка Яготинського району.

7. Про  встановлення тарифів на теплову енергію, на виробництво теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії  ТОВ «Генеруюча компанія «Укрспецтепло».

Усі проєкти рішень розглядалися почергово.

Найбільшу увагу члени комісії приділили питанню щодо підвищення тарифів  на послуги з теплопостачання КПТМ «Яготинтепломережа» для 1-ї групи споживачів (населення). Активно обговоривши дане питання, депутати дійшли висновку: рекомендувати сесії районної ради не приймати рішення «Про встановлення тарифів на послуги з теплопостачання КПТМ «Яготинтепломережа» для 1-ї групи споживачів (населення) та введення його в дію з 01 жовтня 2020 року».

За результатами вивчення і розгляду питань підготовлені висновки і рекомендації постійних комісій, які будуть розглянуті на пленарному засіданні чергової 54 сесії Яготинської районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин