Яготинська районна рада

Голова Яготинської районної ради Гайдай П.В. зустрівся з головою Київської обласної ради Стариченком М.А..

Переглядів: 1181

В робочій зустрічі також взяли участь в.о. голови Яготинської райдержадміністрації Сухенко Т.П. та головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради Нескорожений В.С..

Головна мета зустрічі – вирішення питання збереження Яготинської центральної районної лікарні шляхом створення на базі лікарні опорного закладу  для надання допомоги населенню міста Яготина, Яготинського району та суміжних районів, про що  було прийняте колективне звернення депутатів районної ради до депутата Верховної Ради України Буніна С.В., Міністра охорони здоров’я, голови Київської обласної ради, голови Київської обласної державної адміністрації, директора департаменту охорони здоров’я на черговій 49-ій сесії Яготинської районної ради.

Розмова пройшла по-діловому, чітко, конструктивно. Микола Анатолійович підтримав яготинців у прагненні зберегти районну лікарню, адже це дійсно надважливе питання сьогодні для району та його жителів. Були окреслені першочергові кроки для вирішення даної проблеми, і в найближчий час буде відомо про їх результати.

Голова Київської обласної ради Стариченко М.А. висловив подяку своїм колегам – депутатам Яготинської районної ради за небайдужість, активну життєву позицію у відстоюванні інтересів жителів району, адже депутати місцевих рад – це народні обранці, які, в першу чергу, і повинні захищати інтереси територіальної громади.

Також голова районної ради Гайдай П.В. передав колективне звернення депутатів Яготинської районної ради щодо створення на базі  Яготинської центральної районної лікарні опорного закладу голові Київської обласної державної адміністрації Чернишову О.М.

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин