Яготинська районна рада

Урочисто-святкове дійство до Дня захисника України

Переглядів: 153

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва. Цього дня ми з вдячністю і вірою приймаємо заступництво і клопотання за нас перед Богом Пресвятої Діви Марії, згадуємо історичні події давнини і молимось за мирне небо сучасності.

Саме на свято Покрови Пречистої Богородиці, Україна вшановує тих, хто ціною власного життя оберігає наше мирне сьогодення і наше щасливе майбутнє.

Напередодні  цих знакових свят в районному будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений  справжнім козакам, що захищали цілісність  неньки України  з давніх-давен і  до сьогодення.

Під час урочистостей зі словами вдячності виступив голова Яготинської районної ради П.В. Гайдай, який зазначив, що впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя тисячі патріотів. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги працювати заради кращого життя наших земляків. Це свято символізує любов і пошану українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави. Із особливою повагою Петро Володимирович звернувся до ветеранів війни: «Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Низький вам уклін, синівська подяка й найкращі побажання здоров’я, довголіття і злагоди».

Із вітальним словом виступила виконувач обов’язків голови Яготинської райдержадміністрації Т.П. Сухенко,  яка наголосила, що це  свято є нагодою ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність та подякувала захисникам за самовідданість, патріотизм, справжній бойовий дух, який вони демонструють на сході нашої держави.

До слів привітань долучився також тимчасово виконувач обов’язків  військового комісара, майор Володимир Григорович Лазоренко.

З нагоди Дня захисника України спільною Почесною грамотою та цінним подарунком Яготинської районної державної адміністрації та Яготинської районної ради за самовідданість, мужність, героїзм, активну громадську позицію, волонтерську діяльність, за особистий внесок у національно-патріотичне виховання учнів, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм відзначено:

Косинського Олександра  Вікторовича – учасника АТО;

Шусть Андрія Миколайовича – учасника АТО;

Лещенка Володимира Івановича – благочинного Яготинського благочиння української православної церкви;

Магеру Юрія Івановича – голову районного методичного об’єднання вчителів Захисту Вітчизни;

Шевченка  Валерія Володимировича – керівника гуртків військово-патріотичного напрямку БДЮТ.

По закінченню урочистої частини розпочався святковий концерт, під час якого аматори районного будинку культури та вихованці дитячої школи мистецтв своїми піснями та танцями вітали мужніх синів України з їх професійним святом.

Шановні захисники! Ми вдячні вам за те, що ми живемо у мирі та спокої! 

Бажаємо вам незламної волі, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, звершення всіх ваших мрій і побажань, високих досягнень на благо рідної держави! Нехай надихає вас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє нетлінна сила Покрови Пресвятої Богородиці. Слава Україні!

 « повернутися до списку новин