Яготинська районна рада

Вітання голови районної ради П. ГАЙДАЯ з 75- річницею визволення України від фашистських загарбників

Переглядів: 170

Дорогі ветерани, шановні жителі Яготинщини!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!

Вшановуючи славних визволителів України від нацистських загарбників, низько вклоняємося світлій пам’яті полеглих, усіх, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно велику ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.

Ми пишаємось подвигом борців за свободу Вітчизни. Історичні здобутки та звитяги старших поколінь є невичерпним джерелом наснаги, мудрості та єднання, яскравим прикладом самовідданого служіння народу для сучасних захисників суверенітету нашої держави.

Складаємо пошану та глибоку вдячність учасникам бойових дій у Другій світовій війні, підпільникам і партизанам за незламну стійкість і героїчний опір окупантам. Пам’ятаємо тих, хто пройшов страшну війну, хто відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є прикладом любові до України, зразком витримки, мудрості та терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь та щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Бажаю вам міцного здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

З повагою 

Голова Яготинської районної ради                                 П. ГАЙДАЙ

 « повернутися до списку новин