Яготинська районна рада

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Переглядів: 239

 

Сьогодні до пам'ятника Слава Героям України вшанувати пам’ять воїнів, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, прийшли голова Яготинської районної ради П. Гайдай, голова Яготинської районної державної адміністрації О. Кудрявський, Яготинський міський голова Н. Дзюба та військовослужбовці, представники добровільних формувань та учасники АТО.

Дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі – дня виходу з оточення в Іловайську               29 серпня 2014 року.

Надзвичайно важливо згадувати та гідно вшановувати подвиг захисників, які віддали найцінніше у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – своє життя. Вони стояли насмерть за кожного з нас – за те, щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою. 

Яготинці поклали квіти до пам’ятника Слава Героям України на Алеї Слави, схилили голови у вдячності перед тими, хто тримав небо над нашими містами і селами, даючи нам можливість у цей час працювати, вчитися, розвивати соціальні ініціативи та відстоювали демократію й права людини тут, у тилу.

Пам’ятаймо подвиг українських воїнів, які віддали життя за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі!

 « повернутися до списку новин