Яготинська районна рада

16 ЛИПНЯ - ДЕНЬ ПРОГОЛОШЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ

Переглядів: 584


       16 липня 1990 року - важлива дата в історії українського народу, в цей день Верховна Рада України I скликання прийняла Декларацію про державний суверенітет України, зробивши перший крок до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель.

Верховна Рада України I скликання заклала фундамент для незалежності держави. Народні депутати ухвалили історичні документи: Декларацію про державний суверенітет України 16 липня 1990 року та Акт проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року, розпочали роботу над Конституцією. 

Нині процес національного державотворення відбувається в умовах російської військової агресії. Сьогодні українські воїни на Сході нашої держави відстоюють незалежність та кордони України. Ми відзначаємо 30-річчя з дня проголошення Декларації про державний суверенітет України під знаком єднання і незламності Українського народу.

Сьогодні, коли Україна переживає не найкращі часи, ми як ніколи гостро відчуваємо необхідність бути відповідальними за наші сім’ї, родини, Україну, не байдужими громадянами нашої держави. Вибравши для себе цінності, за які ми готові боротися, виберемо і своє майбутнє.

 

У цей день вітаю усіх, хто творив історію України, продовжує демократичні традиції й розбудовує сучасну європейську державу! 

Миру, злагоди, процвітання нашій вільній Україні! Бажаю всім нам віри у завтрашній день, мирного неба над головою, рідної землі під ногами, злагоди і достатку в сім’ях і міцного здоров’я!

Слава Україні!

 

З повагою

Голова районної ради                         Петро Гайдай

 

 « повернутися до списку новин