Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Довгоочікувана дорога у Райківщині

Переглядів: 307

У Великодню суботу до центру Райківщини з’їхалося кілька багатотонних вантажівок і дорожна техніка. Прихожани храму вирішили, що висиплять щебінь, щоб ніяк було під’їхати до монастиря для освячення пасок, але вийшло не так. За день дороги розчистили, засипали щебнем, прикоткували і зникли. Через тиждень, знову в суботу, коли в селі за звичаєм, який прижився ще з 70-их років, готувалися до поминання (за церковним календарем поминальні панахиди за померлими проводять у вівторок – на Радоницю), знову техніки багато. І, на превелику радість селян, дорогу по вулиці Перемоги стали покривати асфальтом, а в понеділок – по вул. Освіти.

У селі вже знали, що сільська рада робила подання до обласної ради і в 2016-ому, і в 2018 роках, замовляли проєктну документацію, експертну оцінку. Два з гаком мільйони гривень сільській раді не зібрати, але четверту частину цієї суми треба докласти.

Зміна влади, а тут ще вірус із короною – вже й надію втратили. Але сільська рада працювала над здійсненням цих планів. Звернулася до депутата обласної ради Олександра Сіренка, щоб нагадав високопосадовцям про обіцяне. За роки «блукання» проєкту кабінетами матеріали і всі затратні ресурси подорожчали, тому на кожній вулиці по сотні метрів покриття довелося скоротити і звузити на одній. Але це вже дрібниці: у нас трамваї не ходитимуть! Головне, що до храму, медпункту, пошти хоч іди, пританцьовуючи, хоч боком котися.

На вулиці Перемоги колись було покриття, але зруйнувалося, а на вулиці Освіти, окрім щебню, нічого не було. Робота виконана якісно, на совість. Біля храму навіть бордюри залишилися біленькими. Молодці! Хочемо, щоб заасфальтували ці вулиці до кінця та й про вулицю Шевченка згадали. Нам же як мед, так і ложкою.

Тож низький уклін усім, причетним до цієї справи, і особисто Олександру Олександровичу Сіренку, який для району – як казкова паличка-виручалочка. Дай Боже всім здоров’я і всіляких гараздів за зроблені добрі справи. А всім нам – миру та любові в серце кожного.

Від імені вдячних

райківщинців

Лідія Луцковська, пенсіонерка

За матеріалами районної газети "Яготинські вісті"

 

« повернутися до списку новин