Яготинська районна рада

Яготинська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Переглядів: 520

                                                        ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

З метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, COVID-19, з 01 вересня 2020 року на період карантину, запроваджується такий порядок роботи Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості:

 проведення групових та масових заходів для населення та роботодавців тимчасово скасовується;

 на період карантину віддається перевага взаємодії з кар’єрними радниками без відвідування центру зайнятості, тобто у дистанційному режимі (телефоном чи через електронну пошту);

прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітним, здійснюється засобами електронного зв’язку, через портал "Дія", або через скриньку, що розміщена в центрі зайнятості.

Якщо ви вже зареєстровані як безробітний:

 Кар’єрний радник комунікує з вами засобами телефонного або електронного зв’язку.04575-5425404575-53782,04575-54099

 Відвідування Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості, яке було призначене до запровадження карантину, переноситься на іншу дату. Для цього кар’єрні радники будуть зв’язуватися з вами стосовно призупинення відвідування центру зайнятості.

прохання дотримуватись рекомендацій щодо запобігання розповсюдженню коронавірсусної інфекції, відвідувати центр зайнятості в медичних масках або інших засобах індивідуального захисту.

Бережіть себе і своє здоров’я!« повернутися до списку новин