Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та комунальної власності

Переглядів: 212

13 серпня 2019 року відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та комунальної власності під головуванням голови комісії Олександра Івановича Нікітченка.

У роботі засідання взяли участь виконувач обов’язків голови Яготиинської районної ради В.А.Потельчак, виконувач обов’язків голови Яготинської райдержадміністрації Т.П.Сухенко, заступник голови Яготинської райдержадміністрації В.М. Гончар, депутати районної ради, керівники відділів, управлінь Яготинської РДА, організацій району.

Депутати розглянули ряд важливих питань, що стосуються майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району та підготовки навчальних закладів до нового навчального року.

Також члени комісії заслухали та обговорили проекти рішень про «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району» та «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунального некомерційного підприємства спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району».

По всіх розглянутих питаннях депутати одноголосно прийняли відповідні висновки та рекомендації.

 

« повернутися до списку новин