Яготинська районна рада

Вітання голови районної ради з Днем юриста України

Переглядів: 344

В національному календарі професійне свято - День юриста України.

Фахівці правознавці, досконально знайомі з юридичними науками, чинним законодавством і маючи практичну діяльність в області права, завжди були затребувані в цивілізованому суспільстві. Причина гранично проста - цивілізоване суспільство прагне регулювати всі свої внутрішні і зовнішні взаємини, керуючись загальноприйнятими правилами, порядками і нормами - законами, а так як наша людська практика взаємин постійно зростає і досить багатогранна, то і законів, що регламентують їх потрібно все більше і більше. Розібратися в цьому всьому «порядку» простій, не пов’язаній з юриспруденцією людині, все частіше і частіше стає не під силу. На допомогу приходять кваліфіковані юристи.

Порядок в державі і благополуччя його громадян невід’ємно пов’язано з максимальним дотриманням і повагою прав і свобод людини. Юристи і правознавці, покликані суспільством для вирішення цього завдання, щоденно стикаючись з найрізноманітнішими проблемами, твердо стоять на позиціях підвищення правової культури українських громадян різних верств населення.

Вітаю юристів всіх сфер діяльності і бажаю їм верховенства порядку і права в їх щоденній практиці, міцного здоров’я і сімейного затишку в оселях!

 

З повагою

Голова Яготинської районної ради                                Віктор Грицай

 « повернутися до списку новин