Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

20 травня - Всесвітній день травматолога

Переглядів: 237

20 травня в усьому світі відзначають День травматолога. 

Шановні травматологи!

Прийміть найщиріші вітання та слова подяки за Вашу плідну багаторічну працю з нагоди професійного свята – Всесвітнього дня травматолога! 

Професія лікаря-травматолога гідна великої поваги, оскільки це не тільки спеціальність, а й покликання. Лікар-травматолог має бути фахівцем своєї справи, мати високу кваліфікацію і досвід, постійно самоудосконалюватися адже від його знань та вмінь залежать здоров’я і життя пацієнта.

Ви присвятили своє життя найблагороднішій справі − турботі про здоров’я людини. Із глибокою вдячністю до вас наповнені серця тих, кому ви допомогли і допомагаєте справлятися з важкими недугами, повертаєте до життя й роботи.

Достойним представником славної когорти травматологів України є наш земляк, Костогриз Олег Анатолійович - Почесний громадянин Яготинського району, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, член Європейської спілки ортопедів-травматологів і Європейської спілки хірургів колінного суглоба та спортивної травми, заступник головного лікаря Державної установи «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», який, хоч і працює у столиці, завжди готовий надати допомогу жителям Яготинського району, за що ми йому щиро вдячні.            

Шановні травматологи! Нехай ваша сумлінна праця увінчається шаною і достатком, а тепло людської вдячності щодня зігріває вас і додає сили та енергії! Здоров’я, миру, успіхів, злагоди, благополуччя! 

 

З повагою

Голова Яготинської районної ради               Петро ГАЙДАЙ

« повернутися до списку новин