Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

4 травня - Міжнародний день пожежників

Переглядів: 207

Шановні пожежники!

Від усієї душі вітаємо Вас із професійним святом. Професія пожежника об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей. Важко переоцінити внесок пожежної служби у справу державної ваги – захист життя та здоров’я громадян, збереження національного багатства і довкілля від нещадної вогняної стихії. Не вагаючись професіонали-пожежники кидаються у вогонь, щоб відвернути неминучу трагедію, інколи навіть ціною власного життя. За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, героїзм і відвагу. Тисячі успішно ліквідованих пожеж і врятованих із вогню людей – це, мабуть, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії.

Спасибі Вам за вірність обов’язку, за бойову готовність у будь-який час до боротьби з великою бідою. Переконані, що Ви й надалі будете збагачувати кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаємо всім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України.

Нехай у наш нелегкий час Вас завжди супроводжує прагнення допомогти тим, хто найбільше потребує вашої допомоги. Зичимо Вам щастя, здоров’я, добра, і як можна менше пожеж та тривожних викликів.
Хай у цей травневий день горять лише Ваші очі і лише від радості, а в душі буде тепло і спокійно!

 

З повагою

голова Яготинської районної ради Петро ГАЙДАЙ,

депутатський корпус та виконавчий апарат Яготинської районної ради

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин