Яготинська районна рада

Яготинська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Переглядів: 358

На виконання листа Державної служби України питань праці щодо легалізації зайнятості 15 вересня 2020 року в  приміщенні Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості був проведений круглий стіл з соціальними партнерами яких теж стосується це питання.

У даному заході взяли участь  директор  Яготинської районної філії Оксана Рибак, завідувач сектору взаємодії з роботодавцями Тетяна Головата, заступник начальника відділу забезпечення наповнення бюджету №4 ГУ ПФУ у Київській області  Оксана Малинка., начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту Яготинської РДА Ірина Кабанець.

      Відкрила захід директор філії Оксана Рибак, яка інформувала присутніх про стан ринку праці, ознайомила із такими сервісами служби зайнятості, як «Електронний кабінет роботодавця», «Офіс роботодавця» та  презентувала послуги служби зайнятості.

Заступник начальнику відділу забезпечення наповнення бюджету №4  ГУ ПФУ у Київській області Оксана Малинка детально розповіла присутнім про негативні наслідки отримання заробітної плати в «конверті», наголошуючи, що працівники, які погоджуються на тіньові заробітки, не набувають страхового стажу, необхідного для  призначення соціальних та пенсійних виплат. Також учасникам заходу рекомендувала контролювати сплату страхових внесків роботодавцем за допомогою онлайн-сервісів Пенсійного фонду України: СМС-інформування та Веб-порталу електронних послуг.

Начальник  відділу  з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту Яготинської РДА Ірина Кабанець звернула особливу увагу на питання захисту прав працівників, своєчасності та повноти виплати заробітної плати, дотримання державних гарантій працівників,  оформлення найманої праці за трудовими договорами та договорами цивільно-правового характеру, належного оформлення трудових відносин та недопущення нелегального працевлаштування.

Разом було сплановано  ряд заходів для проведення інформаційно-розяснювальної роботи з питань недопущення використання незадекларованої праці серед підприємців, в тому числі серед перевізників району.


 « повернутися до списку новин