Яготинська районна рада

Збереження річки Супій, справжнього природного багатства,  для майбутніх поколінь – завдання кожного жителя Яготинського району.

Переглядів: 712

Депутати Яготинської районної ради неодноразово порушували питання глибокої стурбованості щодо екологічної ситуації, яка виникла по заплаві річки Супій  на територіях населених пунктів району.

Яготинською районною радою було надіслано лист  Голові Української екологічної асоціації «Зелений світ» Ю. Самойленку з інформацією про те, що в Яготинському районі склалася недопустима екологічна кризова ситуація із заповненням водою річки Супій, яка є не тільки справжньою окрасою регіону та з проханням надати роз’яснення щодо можливих причин такого становища по річці Супій та рекомендації щодо належної експлуатації земель, які знаходяться по заплаві річки Супій в Яготинському районі.

Ю. Самойленко звернувся за роз’ясненнями і рекомендаціями до наукових закладів, які займаються вивченням даної проблеми, а саме:  до ІНСТИТУТУ АГРОЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ, НАЦІОНАЛЬНОГО НАУКОВОГО ЦЕНТРУ «ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕРОБСТВА НААНУ», ІНСТИТУТУ ВОДНИХ ПРОБЛЕМ І МЕЛІОРАЦІЇ НААНУ.

Отримані відповіді пропонуємо для ознайомлення. Звертаємося до всіх керівників сільськогосподарських підприємств, фермерів, жителів Яготинського району з проханням врахувати дані рекомендації з метою відповідального відношення до захисту екологічної безпеки в Яготинському районі. Адже від цього залежить не тільки здоров’я жителів сьогодні, а й здоров’я та  життя майбутніх поколінь.« повернутися до списку новин