Яготинська районна рада

Вітання голови районної ради з Всесвітнім днем учителя

Переглядів: 352

Шановні, дорогі вчителі!

 Прийміть найщиріші вітання зі Всесвітнім Днем вчителя, з вашим професійним святом!

 Професія учителя, вихователя, наставника - найгуманніша професія на Землі. Саме вчителі  є справжнім інтелектуальним цвітом української нації. День вчителя -  свято для всієї громади, для всієї України, бо немає такої людини, яка б у своєму серці не носила імен своїх учителів.

Саме освіта і наука є рушійними силами будь-якого суспільного прогресу. Наше суспільство знаходиться у великому боргу перед учителями. Тому на порядок денний виступає велике і благородне питання - відродити суспільний авторитет учителя, викладача, вихователя.

Завдання вчителя не просто вкласти в голови своїх учнів правила пунктуації або теорему Піфагора, а й навчитися розуміти світ і мати власну думку. Саме служителі цієї професії багато в чому створюють дух покоління шляхом щеплення своїх ідеалів молоді. Так нехай же у вас вийде створити суспільство без агресії, ненависті і заздрості!

Прийміть слова щирої подяки за високий професіоналізм, турботу, відданість найважливішій справі на землі – вихованню нового покоління людей, які творитимуть майбутнє. Ви маєте дар нескінченного терпіння в досягненні мети. Ваша мета -  виховання гідного, прогресивного покоління. Нехай доля не поскупиться на радісні події і піднесе найдорожчі подарунки! Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до нас — своїх учнів!

Нехай вам завжди всміхається доля, дарує вам міцне здоров’я та довголіття! Хай те тепло, яким ви огортаєте серця учнів, повернеться до вас сторицею! Нехай у ваших родинах завжди панує тепло, радість та затишок! Хай здійсняються всі найзаповітніші мрії ! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша вдячність!

 

З повагою

Голова районної ради                      Віктор Грицай« повернутися до списку новин