Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

1 листопада - День працівника соціальної сфери

Переглядів: 164

Шановні працівники соціальної сфери Яготинщини! 

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.

Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, тимчасово безробітні, діти-сироти – це той контингент людей, якими ви щодня опікуєтесь. Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську пошану і повагу.

Від себе особисто та від імені депутатського корпусу районної ради висловлюю слова вдячності всім трудовим колективам установ, закладів, управлінь та відділів соціального призначення за сумлінне виконання службових обов’язків.

Бажаю вам міцного здоров’я, достатку, сімейного тепла, прихильності долі, успіхів та нових ініціатив у подальшому розвитку соціальної сфери району.

 

З повагою

Голова Яготинської районної ради                              Петро ГАЙДАЙ

 

« повернутися до списку новин