Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Відзначення рятувальників Яготинського району

Переглядів: 259

Сьогодні яготинських рятувальників із професійним святом привітали виконувач обов’язків голови Яготинської районної державної адміністрації Володимир Миколайович Гончар та керуючий справами Яготинської районної ради Алла Вячеславівна Дьогтяр.

Офіційні особи висловили щиру подяку усім рятувальникам за самовіддану працю, героїзм та чуйність до чужої біди. Побажали рятівникам міцного здоров’я, гарної долі та наснаги в їхній нелегкій справі та подякували за здійснену роботу.

За сумлінну працю, високий професіоналізм під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та пожеж, зразкове виконання службових обов’язків, відповідальність, ініціативність та з нагоди відзначення професійного свята – Дня рятівника спільними Почесними грамотами Яготинської районної державної адміністрації та Яготинської районної ради і цінними подарунками нагородили:                                                                                                                    

капітана служби цивільного захисту Пушкара Андрія Івановича – заступника начальника 28-ДПРЧ (м. Яготин Яготинського району) 6-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Переяслав-Хмельницький);

старшого сержанта служби цивільного захисту Мусіяку Сергія Миколайовича – старшого водія 28-ДПРЧ (м. Яготин Яготинського району) 6-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Переяслав-Хмельницький);

сержанта служби цивільного захисту Опару Дмитра Володимировича – старшого майстра газодимозахисної служби 28-ДПРЧ (м. Яготин Яготинського району) 6-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Переяслав-Хмельницький).

Тож давайте долучимось до соціально проекту «Скажи їм дякую!» Їм, це - представникам рятувальної служби.  Дякуємо простим хлопцям і дівчатам у бойовому одязі, на яких можна розраховувати, які завжди поруч і готові допомогти. Дякуємо рятувальникам Яготинщини за наш спокій, який вони охороняють сім днів на тиждень, двадцять чотири години на добу. Дякуємо! 


 

 

 

« повернутися до списку новин