Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

21 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Переглядів: 533

Шановні медичні працівники Яготинського району!

Прийміть щирі привітання з наступаючим професійним святом – Днем медичного працівника. Сердечно дякую за вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Життя та здоров’я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Бути лікарем – це виняткове покликання, адже гуманізм і милосердя, чуйність і готовність завжди бути корисними – в усі часи є основними принципами людей Вашої професії. Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості.

Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.

Сьогодні відбувається реформування медичної галузі. Вирішення її проблем, захист прав громадян у сфері охорони здоров’я, соціальний захист медичних працівників – це наше найважливіше завдання.

У переддень свята висловлюю всім працівникам медичної галузі Яготинщини безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.

Низький уклін вам за вірність благородному покликанню і обов’язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Бажаю вам, шановні працівники та ветерани галузі охорони здоров’я Яготинського району, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської пошани. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення України. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.

Зі святом! Щастя вам і добра!

 

З повагою

Голова Яготинської районної ради                   Петро ГАЙДАЙ

« повернутися до списку новин