Яготинська районна рада

Голова районної ради Гайдай П.В. відвідав Богданівку

Переглядів: 297

 

Голова районної ради Гайдай П.В. відвідав Богданівку

 

24 січня, відповідно затвердженого графіку,   голова Яготинської районної ради Гайдай П.В. побував у селі Богданівка з робочим візитом, під час якого ознайомився з соціально – культурною сферою села, поспілкувався з керівниками закладів.

Сільський голова Ю.Г.Борисенко ознайомив районного керівника  основними напрямками роботи сільської ради -  як своїми досягненнями, так і проблемами. В селі створене комунальне підприємство, завдяки якому і косяться бур’яни,  прибирається територія села, орються городи, а також  з’являються нові зелені насадження. На підприємстві працює 15 робітників, є косарі, прибиральниця, трактористи, озеленювач. Спочатку підприємство працювало за рахунок орендованої техніки, але згодом придбали власні трактори, плуги. Розповів про плани на майбутнє, а вони радують, бо, в першу чергу, вони демонструють, що сільський голова дбає про майбутнє села. В планах на наступний рік: побудова нового фітнес – центу з тренажерами для молоді, їдальні, облаштування кімнат гуртожитку. Сільський голова повідомив, що закуплені дитячі майданчики, біля школи будуть встановлені вуличні тренажери. А про те, що Богданівка вже не перший рік проводить відомі,  далеко за межами району, і навіть області, фестивалі «Катеринина пісня» та молодіжний фестиваль, жителі району добре знають. Також в цьому році планують оновити пам’ятники, розташовані на території села, адже вони відіграють важливу роль у патріотичному вихованню молоді, збереженні історичної пам’яті.

Серед проблем, які назвав сільський голова - це транспортне сполучення з залізницею та м. Яготин (потрібні додаткові рейси).

Гайдай П.В. поцікавився питанням функціонування дитячого садка та школи, адже дітям повинно бути в  закладах тепло і затишно,  навчальний процес забезпечений на високому рівні, позаурочний час організований продуктивно, пізнавально і безпечно. Про все це в закладах Богданівки дбають на належному рівні. Петро Володимирович відвідав дитячий садок та школу, яка живе активним життям. На великій перерві голова учнівського самоврядування Лесковець Наталія (переможець конкурсу багатьох предметних олімпіад,  шкільних, районних конкурсів),  проводила засідання учнівської молоді, діти обговорювали проведення тижня біології, малювали плакати, були раді шанованим гостям  голові Яготинської районної ради та сільському голові.

Під час зустрічі керівники місцевого самоврядування районного та територіального рівня також обговорили актуальне на сьогодні питання створення ОТГ на території району.

 

 « повернутися до списку новин