Яготинська районна рада

Відбулося засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, охорони здоров'я та соціального захисту населення

Переглядів: 159

18 вересня 2019 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань, охорони здоров’я та  соціального захисту населення під головуванням голови комісії П.М.Левченка. В роботі комісії взяли участь:  Сахно І.І. –головний лікар  Комунального некомерційного підприємства «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яготинської районної ради, Колозіна Г.О.- начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Яготинської райдержадміністрації Величко Г.В. – начальник управлiння працi та соцiального захисту населення Яготинської райдержадміністрації.

На розгляд комісії були винесені питання:

1. Про хід виконання Програми «Місцевих стимулів» для медичних працівників, які надають первинну медико-санітарну допомогу населенню Яготинського району на 2016-2020 роки.

2. Про хід виконання Програми забезпечення Яготинського району якісною питною водою в достатній кількості на 2006-2020 роки.

3. Про хід виконання Яготинської районної комплексної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки.

Всі питання  розглянуті, та винесені на розгляд чергової сесії районної ради.« повернутися до списку новин