Яготинська районна рада

Вітання голови районної ради П.В.Гайдая з Новим роком

Переглядів: 762

Шановні жителі Яготинщини,  дорогі земляки!

Від імені депутатського корпусу щиро і сердечно вітаю Вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Ці свята з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Вони сповнені надій та дарують нам радість, гарний настрій, несуть в кожну родину святковий затишок і любов!

Зустрічаючи рік новий, ми за традицією з вдячністю згадуємо рік, який минув. Адже були в ньому досягнення й перемоги, серйозні виклики часу й проблеми, вирішення яких зробило нас сильнішими й мудрішими. При цьому добре розуміємо, що рік складається з багатьох трудових буднів, і чи добрим спогадом залишаться вони в пам’яті, залежить від кожного з нас – від ставлення до роботи, власного життя й світу в цілому.

Рік, що минає приніс нам багато різних подій. Для кожного він запам'ятається чимось своїм, а в історію нашого району  він  увійде, як рік напруженої, плідної роботи та прийняття відповідальних рішень.

Дякую усім за розуміння, за працю, за активну участь в житті району, за віру, що ми разом зможемо багато досягти та ще більше зробити.

Та інакше і не може бути, бо в кожному з нас живе віра в те,  що з часом настане мир і в мирному житті все стане краще.

Ми входимо в новий рік зі сподіваннями на добро, бажанням жити краще, з вірою, що ці надії справдяться, адже звикли докладати всіх зусиль для втілення в життя задуманого. Нехай наступний 2019 рік стане для всіх часом нових досягнень, добрих новин, благополуччя та зміцнить віру в майбутнє.

Нехай цей рік щасливою різдвяною зіркою засяє у Ваших оселях і принесе кожній родині сімейний затишок, щастя, достаток, здоров’я, здійснення планів, мрій і сподівань!

Нехай в кожен будинок прийдуть злагода і мир, любов і стабільність!

Всього самого доброго вам і вашим близьким!

          Щасливого вам Нового року та добрих Різдвяних свят!

 

З повагою

Голова Яготинської

 районної ради                                                             П.В.Гайдай

 « повернутися до списку новин