Яготинська районна рада

Шановні, найчарівніші, любі жінки!

Переглядів: 313

 

Шановні, найчарівніші, любі жінки!

 

 

Щиро вітаю вас зі святом весни, любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Все найдорожче, що є у житті – щастя, радість, надія, кохання пов’язане з жінкою. 

Нехай цей день, любі жінки, увійде у вашу оселю з ніжним і прозорим ароматом перших квітів, з чистим подихом весняного повітря, з першими теплими сонячними променями, які зігрівають серця найчарівнішої половини людства веселковими барвами кохання і щастя. Хай перші промені весни принесуть вам гарний настрій, чарівні посмішки, найкращі квіти, ніжні слова коханих, увагу та піклування близьких людей.

Ваша енергія додає нам нові сили, допомагає стати кращими, добрішими, впевненішими в собі.  Важко уявити наше життя без вас – красивих, розумних і мудрих.

Бажаємо вам, чарівні жінки, доброго здоров’я, щедрої долі, життєвих успіхів і щедрот, родинного добробуту і злагоди, здійснення найзаповітніших мрій Нехай весна живе у вашому серці щодня. Від щирого серця бажаю вам поваги від колег, добра від людей, радості від дітей та щирого кохання, міцного здоров’я і родинного добробуту.

Нехай кожна з Вас щодня відчуває себе єдиною і неповторною, а здійснення Ваших мрій і бажань буде високою метою для всіх справжніх чоловіків!

Зі святом вас, дорога наша прекрасна половина!

        

 З шаною та повагою,

 Петро Гайдай,

голова Яготинської районної ради

 

 « повернутися до списку новин