Яготинська районна рада

Прокуратура району прозвітувалася про роботу на засіданні профільної комісії районної ради

Переглядів: 295

     

 05 березня 2019 року  о 09.00 відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності та правопорядку Яготинської районної  ради  VII скликання під головуванням заступника голови комісії Мотори О.П.. В роботі комісії взяли участь голова Яготинської районної ради  - Гайдай П.В., начальник Яготинського відділу Бориспільської  місцевої прокуратури радник юстиції Висоцький Е.М., заступник голови Яготинської райдержадміністрації Гончар В.М., головний спеціаліст управління економічного, агропромислового розвитку , торгівлі та інвестицій райдержадміністрації  Мостовий С.В..

       Депутати розглянули питання « Про стан законності, заходи її зміцнення та результати діяльності Яготинського відділу Бориспільської  місцевої прокуратури у 2018 році.» Доповідав з даною інформацією                 начальник Яготинського відділу Бориспільської місцевої прокуратури радник юстиції Висоцький Е. М., який  надав змістовну інформацію щодо організаційних та практичних заходів, які вживались Бориспільською місцевою прокуратурою  упродовж 2018 року для підвищення ефективності прокурорської діяльності при організації та процесуальному  керівництві досудовим розслідуванням, а також,  з метою реального усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності, забезпечення відшкодування завданої шкоди.

       Одним із напрямків роботи Бориспільської місцевої прокуратури  є питання координації діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності. Спільними діями правоохоронних органів та місцевої прокуратури на території Яготинського району рівень злочинності  у 2018 році знизився до 74,7%  у порівнянні з 2017 роком – 131,5%.  До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено та розпочато досудове слідство у 515 кримінальних провадженнях. Що на 38.2 % менше ніж у минулий період (833). Переважну більшість із зареєстрованих кримінальних проваджень становлять тяжкі злочини. Упродовж 2018 року у Яготинському районі зменшилась кількість злочинів проти життя та здоров я  з 34  до 17 ( на 50%). Було 4 факти спричинення тяжких тілесних ушкоджень. Значною кількістю залишаються злочини проти власності: скоєно 142 крадіжки, 3 грабежі (на 7,2 % менше ніж у 2017 році). Також, завдяки ефективній роботі правоохоронних органів на території району, у 2018 році зменшилась кількість облікових злочинів проти громадської безпеки (з 11 до 5). Із числа розкритих злочинів, неповнолітніми вчинено 1 злочин, у стані алкогольного сп’яніння вчинено 9 злочинів, особами, які раніше вчиняли злочини - 23 злочини. В той же час, на 64, 3% збільшилась кількість злочинів у сфері обігу наркотичних засобів( з 14 до 23). Здійснюючи процесуальне керівництво досудовими розслідуваннями прокурорами до суду скеровано обвинувальні акти у 82 кримінальних  провадженнях. Едуард Миколайович дав вичерпні відповіді на всі запитання, які були висловлені присутніми.

         Наступним депутати розглянули питання «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яготинського району на 2019 рік». Заступник голови райдержадміністрації  Гончар В.М. ознайомив депутатів з основними напрямками та завданнями районної програми.

         Заслухавши дані інформації,  депутати постійної профільної комісії  вирішили взяти інформацію до відома та  рекомендували винести дані питання на розгляд сесії Яготинської районної ради.« повернутися до списку новин