Яготинська районна рада

Вітаємо з Днем місцевого самоврядування!

Переглядів: 108


Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання  з Днем місцевого самоврядування – зі святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства!

У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ саме органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв'язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову демократичної  держави.

Сподіваюся, що у вирішенні нагальних проблем нашої громади ми завжди будемо користуватися взаємною допомогою, і працювати однією командою, від сільської чи міської, до районної ради. Бо лише спільно, спрямувавши зусилля на вирішення найголовніших проблем сьогодення, ми зможемо досягнути такого життєвого рівня, про який мріє кожен громадянин.

Вітаючи сьогодні працівників органів місцевого самоврядування, депутатів попередніх та нового скликань, громадських активістів, сердечно бажаю всім міцного здоров’я, миру, злагоди,  витримки, віри та оптимізму. Нехай ваша професійність, досвід та висока відповідальність перед нашою громадою сприяють її розвитку та змінам на краще в нашому районі.

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

 

З повагою

Голова Яготинської районної ради                                 П. ГАЙДАЙ« повернутися до списку новин