Яготинська районна рада

10 травня - День матері

Переглядів: 261

Дорогі жінки! Любі наші мами!

Перші травневі дні приносять в наші домівки сповнене ніжності та любові свято – День матері. Воно є продовженням одвічних традицій і цінностей нашого народу, адже українці споконвіку ставились до жінки-матері з повагою та любов’ю. Це ставлення ми успадкували від старших поколінь і маємо передати своїм дітям і онукам.

Мати. Мама. Матуся – Берегиня роду, найдорожча, найсвятіша, найдобріша і найкрасивіша людина для кожного з нас. Де б ми не були, щоб не робили, у хвилини радості чи смутку, мама завжди поруч з нами. Безмежна материнська любов та підтримка, благословення та щира молитва ведуть нас по життю, стоять на варті всього доброго та людського.

Завдяки матері людство має майбутнє! Ви – початок всіх початків: життя, любові, весни. Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Ви завжди різні – мудрі, терплячі і дбайливі, мужні та непереборні наші мами.

Дорогі й улюблені матері! Щиро вітаю вас зі святом! Ви завжди були і залишаєтеся самовідданими, люблячими і готовими на все заради своїх дітей! Ви ніколи не скупі на ласку, доброту і ніжність! Ви ближче всіх приймаєте до серця чужий біль, завжди готові прийти на допомогу, захистити весь світ від різних бід та смутку. Спасибі вам за ті ночі, які ви не доспали; за ті щирі та ніжні слова, які ви нам говорили; за те, що були строгими й вимогливими; за ті ваші переживання і молитви, які допомагають нам в житті, за доброту, за мудрість і терпіння, за вашу щоденну працю, за те, що служите для нас джерелом добра і милосердя.

Низько вклоняюся вам, матері, за ваші терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Нехай всі матері України та їх діти будуть щасливими! Миру всім і злагоди.

Бажаю здоров’я, добра, щедрої долі, Божого благословення вам і вашим близьким.

Хай це свято ввійде в кожну українську родину, щоб під знаком вшанування Матері виховувалися наші діти, бо від того, як вони будуть виховані, залежить наша сила, краса, воля, наше майбутнє.

 

З повагою

Голова Яготинської районної ради                             Петро ГАЙДАЙ« повернутися до списку новин