Яготинська районна рада

15 травня - Міжнародний день сім'ї

Переглядів: 335

Дорогі Яготинці!

Сьогодні – Міжнародний день сім’ї. Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу.
Родина для людини – найміцніша фортеця, у якій завжди можна знайти захист. Саме в сім’ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до рідних та близьких, до своєї Батьківщини. Якщо у вас є сім’я, а особливо мати – ви найщасливіша людина! Тож бережімо наші родини, наших матерів від недоброго слова та вчинку.

Шанобливе та поважне ставлення до матері та батька, їх високий авторитет у сім’ї, суспільстві за всіх часів були притаманні українському народові, а материнська любов була і є надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту, звершень, яка об’єднує усіх членів сім’ї у єдине вогнище родинного тепла і затишку, до якого хочеться повертатися навіть крізь роки. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з нього проростають здобутки кожного нового покоління.

Бажаю кожній родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у Ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння, а мрії молодих людей, які тільки планують створити сім’ю справдяться міцним і щасливим поєднанням споріднених душ.

Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих, найближчих людей!  Любіть і поважайте один одного, будьте здорові і щасливі!

 

З повагою

Голова Яготинської районної ради                                 Петро ГАЙДАЙ

 

 « повернутися до списку новин