Яготинська районна рада

Вітаємо з Ювілеєм Галагана Сергія Миколайовича, депутата Яготинської районної ради

Переглядів: 356

Сьогодні святкує свій 40-й ювілей Галаган  Сергій  Миколайович,

депутат Яготинської районної ради,  директор  ТОВ «Жоравська  Нива» 

Шановний Сергію Миколайовичу!

Прийміть щирі, сердечні, сповнені людської шани і поваги привітання з нагоди Вашого ювілейного Дня народження!

Вас знають як ініціативного і вмілого господарника, відповідального керівника, небайдужого мецената. Залучивши свої організаторські здібності, Ви зуміли налагодити чітку, системну роботу як в аграрному секторі, так і благодійну діяльність. Вагомими для людей є Ваші добрі численні справи: допомога   в будівництві  церкви  в  с. Жоравка, постійна допомога Опорному  загальноосвітньому  навчальному  закладу  «Жоравський   НВК «Загальноосвітня  школа   І-ІІІ  ступенів – дошкільний  навчальний  заклад (ясла-садок)» Яготинської районної ради,  допомога  по  благоустрою населеного  пункту та в проведенні  святкових  заходів на  території  села, та багато інших… Саме служіння громаді і є покликанням народного обранця - депутата районної ради, що Ви доводите своїм особистим  прикладом.

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія і любов будуть вірними супутниками на життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато, сповнених корисними справами і земними радощами років. Щастя Вам і благополуччя!

Нехай оптимізм, віра, надія допомагають Вам долати всі труднощі, нехай удача стане Вашою невід’ємною супутницею на життєвих дорогах, хай здійсняться всі мрії і задуми!

Бажаємо щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Нехай в житті все буде, що потрібно,

 Без чого не складається життя:

 Кохання, щастя, вірні друзі

 І вічно юна, нестаріюча душа!

З повагою

голова Яготинської районної ради Петро ГАЙДАЙ,

депутатський корпус та виконавчий апарат Яготинської районної ради

 « повернутися до списку новин