Яготинська районна рада

З Днем пам'яті та примирення! З 75-річчям Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Переглядів: 239

Дорогі наші ветерани, шановні жителі Яготинщини!              

8 травня ми відзначаємо День пам`яті та примирення, а  9 травня – 75-річницю Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, бо серцем, душею та розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою – Перемога над ворогом, який зневажає твою Батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу.

Розуміння цього нас єднає і робить сильнішими. Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам’яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.

У ці травневі дні ми схиляємо голови перед мільйонами безіменних героїв, які назавжди залишилися на полях війни, віддаємо данину глибокої поваги вам, шановні наші ветерани-фронтовики, працівники тилу, солдатські вдови, діти війни. 

Низько вклоняємося вам, захисники Вітчизни, дякуємо за патріотизм і самопожертву заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи нашого народу. 

На жаль, так сталося, що таку знаменну дату ми  зустрічаємо зі  зброєю в руках. Подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову здобудемо перемогу в ім’я європейського майбутнього рідної Батьківщини.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Українські воїни продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян.

Сьогодні кривава військова агресія на сході країни знову затьмарила наше небо, ледь не щодня забираючи життя найкращих українських воїнів. Титанічна битва нашого народу за перемогу триває. Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти успіхам у досягненні трудових цілей.

Саме подвиг ветеранів Другої світової війни надихає українських воїнів до нових героїчних вчинків. Вони ціною власного життя захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити свою Україну, аби подолати ворога та вибороти перемогу.

Від усього серця вітаю всіх з Днем Перемоги та Днем пам’яті і примирення! Нехай злагода і добробут панують у кожній оселі, адже одвічна воля народу України до миру, свободи і кращого життя є непереможною!

Бережіть свободу і незалежність, цінуйте безхмарне небо й усмішку дитини, щасливу родину та єдину Україну!                              
           Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

 

З повагою

Голова Яготинської районної ради                              Петро ГАЙДАЙ« повернутися до списку новин