Яготинська районна рада

6 грудня - День Збройних Сил України

Переглядів: 311

6 грудня в Україні відзначається загальне професійне свято усіх українських військовослужбовців - День Збройних Сил України. 6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Рівно через два роки - 6 грудня 1993 року - ВРУ заснувала дату для проведення Дня Збройних Сил України. Вона була приурочена до дня прийняття закону "Про Збройні Сили України". Тому саме вона увійшла в історію сучасної Української держави як професійне свято української армії.

Сьогодні Україна та її Збройні Сили прoхoдять найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу на сході України за незалежність та територіальну цілісність, за майбутне України. За плечами військoвих Збрoйних Сил України славні традиції предків, великі звитяги кoзацтва та наших батьків і дідів, які здoбували перемoгу над ворогами.

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Бажаємо вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

СЛАВА ВАМ! СЛАВА ГЕРОЯМ! СЛАВА УКРАЇНІ!

 

З повагою

Голова Яготинської районної ради                  В.Г.Грицай

 « повернутися до списку новин