Яготинська районна рада

Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення! 

Переглядів: 293

Щиро вітаю вас з професійним святом! 
         Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності і який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників житлово-комунального господарства.
           У цій галузі працюють воістину самовіддані люди, справжні патріоти, яким у досить складних умовах щодня доводитися   підтримувати житлово- комунальне господарство на високому рівні. Я хочу побажати всім працівникам галузі, щоб ваша  праця в нашій країні мала більш високий статус, умови вашої роботи дозволяли виконувати її висококласно, щоб ви пишалися тим, що ви працюєте саме в цій галузі. 
      Бажаю, щоб  робота приносила задоволення вам, а ваша  заробітна плата - задоволення вашим сім'ям. Сподіваюсь, що ваше відповідальне ставлення до справи стане запорукою успішного виконання поставлених перед нею завданьАдже саме від професіоналізму і відповідальності людей, які працюють в цій галузі, багато в чому залежить благополуччя кожного будинку та кожної родини.

    Бажаю міцного здоров'я, добра, благополуччя, затишних осель, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму та віри в майбутнє. І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

    Бажаю вам і вашим родинам щастя, добробуту,  миру та злагоди!
 

З повагою Петро Гайдай,

Голова Яготинської районної ради « повернутися до списку новин