Яготинська районна рада

Вітання голови районної ради В.Грицая з Днем працівника соціальної сфери

Переглядів: 364

Шановні працівники соціальної сфери! 

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія.

Щиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу нашим співвітчизникам. 
Ваша щоденна робота і не завжди помітна, але своєю сутністю та спрямованістю невіддільна від глибинного смислу й підвалин нашої соціальної держави. 

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. 

Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, в центрі якої є людина. 

Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації задумів, нових творчих здобутків. 

Хай спільними зусиллями і спільною працею будується щасливе майбутнє України, добробут і гідне життя громадян! 

Натхнення вам і творчих успіхів у вашій благородній справі!

 

З повагою голова районної ради                    Віктор Грицай« повернутися до списку новин