Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

28 червня - День Конституції України та День молоді!

Переглядів: 710

Шановні жителі району!

        Від себе особисто, депутатського корпусу та працівників виконавчого апарату Яготинської районної ради щиро вітаю вас із державним святом – Днем Конституції України. Прийняття у 1996 році Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. 

Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє. Тому сьогодні, триває кропіткий процес розробки проекту змін до Конституції.

Хай серця завжди повняться гордістю та любов’ю до країни, яка нас згуртувала. Хай доля буде щасливою, а демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення.  Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

В цьому році  День Конституції України  співпав з одним з найяскравіших та динамічних свят – Днем молоді, який відзначається щорічно в останню неділю червня. Адже молодість – це прекрасна пора, коли відкриті тисячі доріг, весь світ, як на долоні і будь-яка справа до снаги!

У нашому краї живе та творить прекрасна молодь. Розумна, активна, цілеспрямована, про наших  молодих  яготинців знають не тільки в нашому районі, але й далеко за його межами. Вони активно заявляють про себе в спорті, в роботі, в навчанні, творчості. Для молодості немає нездійснених мрій, головне, йти впевнено до своєї мети.

Вітаючи нашу юнь, хочеться щиро побажати їй насолоджу­ватись усім найкращим, що є в житті, не боятися перешкод, а мужньо долати їх. Завжди бути веселими, безпосередніми, завзятими до будь-яких справ.

Тож нехай чистий погляд, світлий розум і гаряче серце дозволять вам зростати та дола­ти найважчі перепони. Хай дух буде сильним, а вчинки сміливими і справед­ливими. І скільки б не пройшло років, зали­шайтеся в душі завжди молодими. 

Щиро зичу всім міцного здоров’я, бадьорості духу, світлого настрою, благополуччя та мирного неба! Нехай ці свята додадуть всім наснаги для плідної праці та увінчаються значними здобут­ками в ім’я процвітання нашої Батьківщини.         

 

З повагою

Голова Яготинської районної ради                             Петро ГАЙДАЙ

 

 

 

« повернутися до списку новин