Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Вітання голови районної ради П.В.Гайдая з ювілеєм депутата районної ради В.М.Явона

Переглядів: 304

   

 

Шановний Василю Михайловичу!

 

Прийміть сердечні привітання з нагоди Вашого ювілею!

    

9 березня Василь Михайлович Явон, депутат Яготинської районної ради зустрічатиме свій ювілей. Усім колективом депутатського корпусу та  виконавчого апарату районної ради, щиро вітаємо його з 60-річчям і зичимо невичерпного оптимізму й наснаги, далекоглядності й твердості у прийнятті рішень задля втілення усіх найкращих задумів в інтересах громади. Вас поважають як людину, цінують як професіонала, бо Ви володієте великою витримкою, рідкісним даром спілкування з людьми.

Ініціативний і вмілий господарник, який завжди прислухається до людей і переймається їхніми проблемами, врівноважений, мудрий і далекоглядний керівник - таким Василя Михайловича знають, впевнені, не тільки в Яготинському районі. Залучивши свої організаторські здібності, він зумів налагодити чітку, системну роботу як, в свій час, державних органів влади, так роботу в аграрному секторі. Вдається йому знаходити спільну мову й з депутатським корпусом районної ради, наполегливо працювати заради досягнення спільної мети.

 Крім того, Василь Михайлович - надзвичайно порядна, щира, надійна  та чуйна людина, яка на власному прикладі демонструє, як треба працювати, не боятися брати на себе відповідальність і бути чесним перед громадою. Не дивлячись на численні офіційні нагороди, для Василя Михайловича найціннішими є вдячність і повага людей.

 

 З ювілеєм Василе Михайловичу! Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія і любов будуть вірними супутниками на життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутті на Вас чекає ще багато, сповнених корисними справами і земними радощами років. Щастя Вам і благополуччя.

Нехай оптимізм, віра, надія допомагають Вам долати всі труднощі, нехай удача стане Вашою невід’ємною супутницею на життєвих дорогах, хай здійсняться всі мрії і задуми!

З глибокою повагою, Петро Гайдай, 

голова Яготинської районної ради

 

 

« повернутися до списку новин