Яготинська районна рада

ВІТАЄМО ГОЛОВУ ЯГОТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ, ГАЙДАЯ ПЕТРА ВОЛОДИМИРОВИЧА З ЮВІЛЕЄМ!!!

Переглядів: 908

Шановний Петре Володимировичу!

Щиросердечно вітаємо Вас із славним ювілеєм – 60-річчям з Дня народження!

60 років — це не лише досвід і роки, але ще і повага, заслуги і мудрість. Послідовні та зважені кроки керівника, професіоналізм, здатність чути й розуміти людей, високе почуття відповідальності за кінцевий результат — ось що вирізняє Вас від багатьох інших людей, наділених владою й відповідними повноваженнями. Нехай накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати нових висот, а цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень!

Шановний ювіляре, Ваше життя – яскравий приклад того, як треба шанувати людей і працю. Вам є чим пишатися. Ви не змарнували життя і на всіх життєвих дорогах прагнули бути професіоналом, чуйним і турботливим до людей та вміти завжди допомагати. Хай джерело людської вдячності за Вашу турботу ніколи не вичерпується, серце наповняється світлом, а здоров’я й сили дарує Всевишній!

Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, збереже міцне здоров’я, дарує безмежне людське щастя, невичерпну енергію, життєве довголіття, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі хай надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Хай кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки! Родинне коло, близькі та друзі нехай повсякчас будуть Вашим надійним оберегом, опорою та підтримкою. Бажаємо Вам гармонії, добра, благополуччя, щастя, миру, достатку та любові!

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

 Успіхів Вам у майбутніх звершеннях в ім’я процвітання рідного краю та держави!

Нехай душа у Вас ніколи не старіє,
На білій скатертині будуть хліб і сіль,
Своїм теплом Вас завжди сонце гріє
Слова подяки линуть звідусіль.
В житті нехай все буде, що потрібно,
Без чого не складається життя,
Любов, здоров’я, щастя, дружба 
Та вічна нестаріюча душа.
Смійтеся більше і менше сумуйте,
Щораз багатійте, ще краще ґаздуйте,
Хай думи ніколи спочинку не знають,
Хай руки, мов крила, внучат пригортають
Хай серце ще довго тріпоче у грудях
Живіть до ста років на поміч всім людям
Здоров’я міцного Вам зичимо щиро
Ласки від Бога від людей добра
На многії і щасливі літа.

 

З повагою

Працівники виконавчого апарату

та депутатський корпус Яготинської районної ради

 « повернутися до списку новин