Яготинська районна рада

Вітаємо з Днем народження Семеняку Володимира Павловича, депутата Яготинської районної ради

Переглядів: 495

Шановний Володимире Павловичу!

Прийміть від Яготинської районної ради найщиріші вітання і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!

У цей святковий день від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої сили, творчої наснаги і натхнення у відповідальній роботі заради розквіту нашого краю! Ми знаємо Вас як яскраву, неординарну особистість, яка по праву може пишатися набутим досвідом, успіхами та досягненнями. Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця, як на сільськогосподарській, так і на депутатській ниві. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка однодумців, друзів та колег, а професійна діяльність буде сповнена задоволенням і творчими перемогами! 

Хай вишитими рушниками любові і добра встелить Вам дорогу доля, щедро даруючи добро і щастя, здоров’я та достаток. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає вогонь Вашого серця, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Нехай у Вашій домівці завжди панує добробут і злагода, хай назавжди в ній оселяться довголіття, успіх і радість, хай збуваються всі Ваші мрії та надії. Хай береже Вас Господь і дарує Вам життєву мудрість, енергію, натхнення та радість сьогодення.

 Бажаєм здоров’я, сонця в зеніті,
 любові, доброти і щастя повен дім.
 Душа хай ласкою Господньою буде зігріта                                                                                    і соняхом квітує золотим.

 Хай Бог береже вас ще років багато
 на щастя нам усім, на радість крилату
 Ми вам посилаємо ці вдячні слова,
 а Бог хай дарує многая літа!!!

З повагою

голова Яготинської районної ради Петро ГАЙДАЙ,

депутатський корпус та виконавчий апарат Яготинської районної ради

 « повернутися до списку новин