Яготинська районна рада

Привітання голови районної ради П.В.Гайдая з Днем Соборності України

Переглядів: 271

Шановні жителі Яготинщини! Дорогі земляки !
Щиро віта
ю вас із Днем Соборності та Свободи України

 від себе особисто та усіх депутатів Яготинської районної ради!

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. 
Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців. Адже соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної України. Взаємна готовність працювати над тим, щоб у нашому спільному домі панували мир, закон і благополуччя, невіддільна від почуття національної свободи та гідності. 
У цей доленосний час активного становлення нашої державності ми не повинні бути сторонніми спостерігачами, а маємо стати активними творцями власного майбутнього. 

Лише у єдності наша сила, і лише наполегливий, цілеспрямований рух уперед дасть змогу побудувати нам сильну й високорозвинену державу. 
Бажаю нам усім здорового прагматизму і щирої віри для побудови економічно незалежної та соціально відповідальної держави. Зичу вам щастя, добробуту та злагоди в родинах!

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам’ять незлічених жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.
Зі святом нашого єднання, дорогі земляки! Слава Україні! Героям Слава!
 

З повагою

голова Яготинської районної ради П. Гайдай« повернутися до списку новин