Яготинська районна рада
Яготинський район, Київська область

Вітаємо з Днем захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва

Переглядів: 512

Шановні захисники України! Шановні друзі!

Щиро й сердечно  вітаю Вас із наступаючими святами – Днем захисника України  і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!

День захисника України – це  свято не лише чоловіків, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину, свято, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів. Як відомо, це свято знайшло своє продовження і в часи Запорізької Січі. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!»

Це свято символізує любов і пошану українців до оборонців і визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави. Особливі слова подяки адресую ветеранам війни. Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Низький вам уклін, синівська подяка й найкращі побажання здоров’я, довголіття і злагоди.

Тож вітаю всіх козаків із цим радісним святом і бажаю міцного здоров’я, щастя, наснаги  у відродженні найкращих національних традицій, плідної праці на благо народу, задля слави нашої рідної України!

Нехай Ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. І після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються і у повсякденному житті, щоб вдома на вас постійно чекав затишок і мир. І нехай Вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! В це світле свято бажаю Вам родинного щастя, сімейного затишку, невичерпної енергії, міцного козацького здоров’я!

Від усієї душі бажаю успіхів, звершення всіх намічених планів, стабільності і процвітання. Головне, щоб не гриміли вибухи, не плакали наші матері, а наші діти жили в багатій і процвітаючій країні й відчували гордість за свою Вітчизну! Мирного неба і благополуччя!

 

З повагою

Голова Яготинської районної ради                           П. ГАЙДАЙ

« повернутися до списку новин