Яготинська районна рада

21 листопада - День Гідності та Свободи

Переглядів: 339

Шановні земляки!

 Сьогодні вся Україна відзначає День Гідності і Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

У цей день ми вшановуємо патріотизм і мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та з листопада 2013 року по лютий 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

20 листопада 2020 року з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи і сьомої річниці Революції Гідності на «Алеї Слави» відбулося покладання квітів до пам’ятника «Слава героям України».

У заходах взяли участь міський голова Наталія Дзюба, перший заступник міського голови Сергій Овчаренко, заступник міського голови Олена Федина, голова Яготинської РДА Олександр Кудрявський, керуючий справами Яготинської районної ради Алла Дьогтяр, які хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших Героїв.

Низько вклоняємося Героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави.

Щиро бажаю миру нашій рідній Україні, єдності всім українцям, благополуччя і добробуту кожній родині!

З повагою 

Голова Яготинської районної ради                                      Петро ГАЙДАЙ

 « повернутися до списку новин